м. Київ, вул. Кошиця, 1/38, офіс 501 (метро Харківська)
(098) 888-37-35 (093) 550-09-09

Реєстрація філії (представництва)

Реєстрація відокремленого підрозділу юридичної особи (філії, представництва)

Відповідно до ст. 95 Цивільного кодексу України, філія — це відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює всі або частину її функцій.

Інша форма відокремленого підрозділу, представництво, відповідно до статті, — відокремлений підрозділ юридичної особи, що розташований поза її місцезнаходженням та здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи.

Філії та представництва не є юридичними особами. Вони наділяються майном юридичної особи, що їх створила, і діють на підставі затвердженого нею положення.

Керівник філії (представництва) діє на підставі довіреності, виданої уповноваженим органом юридичної особи, відповідно до повноважень, переданих йому за довіреністю.

Юридична копманія «Легаліст» підготуює для Вас комплект документів, необхідний для реєстрації відокремленого підрозділу (філії чи представництва).

У вартість послуги входить:

1. Положення про відокремлений структурний підрозділ юриличної особи.

2. Протокол уповноваженого органу юридичної особи про створення відокремленого підрозділу (філії, представництва).

3. Реєстраційна картка на проведення державної реєстрації відокремленого підрозділу юриличної особи.

4. Довіреність на керівника відокремленого підрозділу.

Вартість послуги — 700 гривень.

У разі необхідності проведення реєстраційних дій (подача документів до Державної реєстраційної служби) — вартість послуг + 400 гривень.