м. Київ, вул. Кошиця, 1/38, офіс 501 (метро Харківська)
(098) 888-37-35 (093) 550-09-09

Реєстрація платником ПДВ

Відповідно до п. 181.1. Податкового кодексу України (далі — ПКУ) у разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп’ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 000 000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов’язана зареєструватися як платник податку у контролюючому органі за своїм місцезнаходженням (місцем проживання).

Згідно з п. 182.1. ПКУ якщо особа, яка відповідно до пункту 181.1 статті 181 цього Кодексу не є платником податку у зв’язку з тим, що обсяги оподатковуваних операцій відсутні або є меншими від встановленої зазначеною статтею суми, вважає за доцільне добровільно зареєструватися як платник податку, така реєстрація здійснюється за її заявою.

Юридична копманія «Легаліст» підготуює для Вас комплект документів, необхідний для реєстрації суб’єкта господарської діяльності платником ПДВ.

При цьому, добровільна реєстрація платником ПДВ можлива за наявності мінімального руху коштів по рахунку платника податків.

Це означає, що разом із заявою про добровільну реєстрацію, до податкого органу необхідно подати оригінал виписки з банку про надходження коштів на особовий рахунок підприємства та копії первинних бухгалтерських документів, які підтверджують факт здійснення господарської операції (акт прийому-наданих послуг, видаткова накладна тощо).

 

Вартість послуги становить 700 грн.