м. Київ, вул. Кошиця, 1/38, офіс 501 (метро Харківська)
(098) 888-37-35 (093) 550-09-09

Відомості про власників

Послуга з реєстрації кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи

У зв’язку з прийняттям Закон України «Про внесення змін до деяки законодавчо актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів», всім юридичним особам необхідно подати в державну реєстраційну службу до 25 вересня 2015 року реєстраційну картку форми 4 з метою реєстрації кінцевих вигодоодержувачів (вигодонабувачів), або вказати на відсутність таких осіб. За невиконання вимог, встановлених Законом, передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 5100 до 8500 грн. згідно ст. 166-11 КУпАП.

Юридична компанія «Легаліст» надасть послуги з реєстрації кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи за гнучкими тарифами:

1 організація — 500 гривень.

2-3 організації — 400 гривень.

4 та більше організацій — 300 гривень.

Додатково повідомляємо, що зазначені відомості не подаються:

1) політичними партіями, творчими спілками та їх територіальними осередками, адвокатськими об’єднаннями, торгово-промисловими палатами, релігійними організаціями, державними та комунальними підприємствами, державними органами, органами місцевого самоврядування та їх асоціаціями;

2) юридичними особами, засновниками (учасниками) яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх засновниками (учасниками). У такому разі засновники (учасники) — фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи.